Prawo i Sprawiedliwość - KOMITET SANOK

 
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej obchodzony jest 13 kwietnia, natomiast Dzień Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - 10 kwietnia. Ze względu na obowiązujące obostrzenia także w tym roku nie odbędą się wspólne oficjalne uroczystości. Mimo to nie zapominamy o ofiarach tych tragedii.
W tym roku ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, nie odbędą się oficjalne wspólne uroczystości złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod Pomnikiem Ofiar Katynia i Smoleńska. Można to jednak uczynić indywidualnie z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.
 

 
11. rocznica katastrofy smoleńskiej

Katastrofa lotnicza polskiego samolotu wojskowego, do której doszło w Smoleńsku, w sobotę 10 kwietnia 2010 roku. Zginęło w niej 96 osób, a wśród nich: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką Marią Kaczyńską.
 

81. rocznica zbrodni katyńskiej

Święto to uchwalone zostało 14 listopada 2007 roku przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej poprzez aklamację, w celu oddania hołdu ofiarom zbrodni katyńskiej.

    Miło nam Państwa powitać na stronie internetowej Komitetu Powiatowego "Prawa i Sprawiedliwości" w Sanoku. Serdecznie dziękujemy za odwiedzanie witryny i zapraszamy do współpracy.

 

PIS * Prawo i Sprawiedliwość * Sanok * Podkarpacie * Zarząd Miejski * Zarząd Powiatowy